Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE NECESARE PENTRU REPARATIA SI INLOCUIREA HIDRANTILOR DEFECTI C.A.O

Număr anunț
DA36039920
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
ROWATER NET SA BUZAU (CUI 31217116)
Cod CPV
42131160-5 · Hidranti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.910 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
01.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.910 RON