Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de pietruire drum baraj

Număr anunț
DA36040059
Autoritate contractantă
COMUNA TETCHEA (PRIMARIA COMUNEI TETCHEA) (CUI 4705942)
Furnizor / câștigător
DC INVEST LINE SRL (CUI 36113353)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.632 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
05.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.632 RON