Atribuită Cumpărare directă

TRIBUNALUL IALOMITA-SERVICII DE INTRETINERE SI FUNCTIONARE

Număr anunț
DA36040115
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4506931)
Furnizor / câștigător
RAUL EXPERT ASCENTA S.R.L. (CUI 40063300)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.010 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
01.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.010 RON