Atribuită
Anunț de participare
CONTRACT DE FURNIZARE APARATURA MEDICALA
- Număr anunț
- SCN1050486
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC CAI FERATE CONSTANTA (CUI 4210790)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 33191100-6 · Sterilizator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273.109 RON
- Valoare atribuită
- 273.100 RON
- Data publicării
- 12.08.2019 12:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1022495
- Termen limită
- 23.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058608
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1058608.pdf
- formulare autoclav.pdf
- ModelContract_DF1058608.pdf
- specificatii tehnice autoclave.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICONSULTING TECHNICS SRL CUI RO18448164
Valoare atribuită
273.100 RON
din 273.109 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro