Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,5% sub estimat
Materiale de promovare și informare finanţate din Fondul de Asistenţă Tehnică pentru Mecanismul financiar SEE 2014-2021 şi Mecanismul financiar Norvegian 2014-2021
- Număr anunț
- SCN1050431
- Autoritate contractantă
- Ministerul Investitiilor si Proiectelor Europene (CUI 38918422)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142.900 RON
- Valoare atribuită
- 116.428 RON 18,5% sub estimat
- Data publicării
- 12.08.2019 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1024785
- Termen limită
- 29.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058764
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini promotionale-F.doc.p7s
- FisaDate_DF1058764.pdf
- Formulare F.docx.p7s
- Model contract Promotionale - DGMIFEN-F.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIQUE PROMO S.R.L. CUI RO 36232419
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LEXIVO PROMOŢIONALE SRL CUI RO30481895
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TEHNO ART SOLUTIONS CUI 25466805
Valoare atribuită
116.428 RON
din 142.900 RON estimat
18,5%
Adjudecat la 81,5% din estimat · economie 26.472 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.