Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,0% sub estimat
Servicii de intretinere si revizii tehnice centrale termice
- Număr anunț
- CN1016510
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- CLIMAROL PREST SRL (CUI 4738249)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 908.400 RON
- Valoare atribuită
- 662.980 RON 27,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2019 11:43
- Anunț de atribuire
- CAN1027781
- Termen limită
- 02.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 212-520389
- Documentație de atribuire
- DF1067970
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini forma finala.docx.p7s
- FisaDate_DF1067970.pdf
- FORMULARE-2-.doc.p7s
- Model acord-cadru.doc.p7s
- Model contract- SERVICII -.doc.p7s
DUAE
Loturi (8)
Adjudecat: 662.980 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 -Centrale termice din locatiile UBB din Cluj-Napoca | — | CLIMAROL PREST S.R.L. | — |
| 2 | Extensia universitară Sighetul Marmației, | — | — | |
| 3 | Extensia universitară Sf. Gheorghe | — | — | |
| 4 | Extensia universitară Satu Mare, | — | — | |
| 5 | Extensia universitară Gheorgheni, | — | — | |
| 6 | Extensia universitară Bistrița, | — | — | |
| 7 | Baza de practică Baru Mare, | — | — | |
| 8 | Extensia universitară Zalău | — | CLIMAROL PREST S.R.L. | 662.980 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLIMAROL PREST SRL CUI RO4738249
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TERMOFICARE NAPOCA S.A. CUI RO201330
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TEHPRO SRL CUI RO16583113
Valoare atribuită
662.980 RON
din 908.400 RON estimat
27,0%
Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 245.420 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.