Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
ACHIZITIONARE DE APARATE DE FIZIOTERAPIE
- Număr anunț
- SCN1050639
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- REO MEDICAL APARATURĂ MEDICALĂ SRL (CUI 30490311)
- Cod CPV
- 33155000-1 · Aparate de fizioterapie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.872 RON
- Valoare atribuită
- 84.564 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2019 19:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1025090
- Termen limită
- 26.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059232
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale 3.docx.p7s
- DA_CAIET DE SARCINI APARATE DE FIZIOTERAPIE.docx.p7s
- DA_INSTRUCTIUNI.docx.p7s
- FisaDate_DF1059232.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 84.872 RON Adjudecat: 84.564 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | COMBINA FIZIOTERAPIE | 27.730 RON | REO MEDICAL APARATURA MEDICALA | 27.700 RON ↓0,1% |
| 2 | HELCOMETRU | 10.924 RON | REO MEDICAL APARATURA MEDICALA | 10.900 RON ↓0,2% |
| 3 | APARAT PENTRU RECUPERARE PASIVA MANA | 23.529 RON | REO MEDICAL APARATURA MEDICALA | 23.500 RON ↓0,1% |
| 4 | CADRU CU SPRIJIN PENTRU PACIENT | 22.689 RON | MEDICAL TECHNOLOGIES INFINITY | 22.464 RON ↓1,0% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL TECHNOLOGIES INFINITY SRL CUI 33711808
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REO MEDICAL APARATURĂ MEDICALĂ SRL CUI 30490311
Valoare atribuită
84.564 RON
din 84.872 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 308 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.