Atribuită
Anunț de participare
Achizitie utilaj tip buldoexcavator in Comuna Arsura, Judetul Vaslui
- Număr anunț
- SCN1050631
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ARSURA (CUI 3552077)
- Furnizor / câștigător
- MECANO-PREST-SERVICE SRL (CUI 14195468)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336.134,45 RON
- Valoare atribuită
- 336.000 RON
- Data publicării
- 13.08.2019 17:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1022880
- Termen limită
- 21.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059113
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_BuldoArsura.pdf.p7s
- Draft Contract furnizare_BuldoArsura.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059113.pdf
- Sect._Form. si modele de doc._BuldoArsura.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MECANO-PREST-SERVICE SRL CUI RO 14195468
Valoare atribuită
336.000 RON
din 336.134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro