Atribuită Anunț de participare

Furnizare produse alimentare

Număr anunț
SCN1050624
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
COREX SRL (CUI 526650)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.980 RON
Data publicării
13.08.2019 15:26
Anunț de atribuire
SCNA1022998
Termen limită
21.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058937

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 67.980 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Branza topita 3.850 RON Anulat
2 Iaurt 16.445 RON COREX S.R.L.
3 Pulpa de pasare superioara 19.635 RON Anulat
4 Pulpa de pasare inferioara 28.050 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
COREX SRL CUI RO 526650

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.