Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

"Creșterea performanței energetice a blocurilor de locuințe M1, M2, M3, strada Nicolae Bălcescu, nr. 193, 195, 197 din localitatea Balș, județul Olt’’

Număr anunț
SCN1050598
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
MAN-SAN SRL (CUI 7148153)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.449 RON
Valoare atribuită
32.400 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
13.08.2019 13:36
Anunț de atribuire
SCNA1025990
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058958

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAN-SAN SRL CUI RO 7148153

Valoare atribuită

32.400 RON

din 32.449 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.