Anulată
Anunț de participare
Reparatii curente la poduri - pod pe DJ248A, km 34+566, intrare localitatea Tibana
- Număr anunț
- SCN1050586
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Cod CPV
- 45221119-9 · Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 418.828,18 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 13.08.2019 12:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1022507
- Termen limită
- 30.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058912
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini podet_Pod pe DJ248A Tibana-semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale_Pod pe DJ248A Tibana-semnat.doc.p7s
- CS cu cerintele beneficiarului_Pod pe DJ248A Tibana-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1058912.pdf
- Formulare_Pod pe DJ248A Tibana-semnat.doc.p7s
- Listele de cantitati_Pod pe DJ248A Tibana-semnat.PDF.p7s
- Piese desenate_Reparatii curente la poduri-semnat.rar.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.