Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat
execuție lucrări pentru obiectivul „MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA IZVOARELE, JUDETUL PRAHOVA”
- Număr anunț
- SCN1050585
- Autoritate contractantă
- Comuna Izvoarele (CUI 2843256)
- Furnizor / câștigător
- OAŞ COM IMPEX SRL (CUI 18088294)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.014.489,81 RON
- Valoare atribuită
- 7.106.346,60 RON 11,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2019 12:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1024295
- Termen limită
- 03.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058952
Documente
Documentația de atribuire
- CS_Executie_07.08.2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058952.pdf
- Formulare.doc.p7s
- PTE Izvoarele.pdf.part1.rar
- PTE Izvoarele.pdf.part2.rar
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OAŞ COM IMPEX SRL CUI RO 18088294
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RONI CIVIL INTEROUTE SRL CUI RO 32898822
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DELIVER LEX TRANS S.R.L. CUI RO36256957
Terți susținători 1
R.C.M. COSTRUZIONI CUI 01808910655
Valoare atribuită
7.106.346,60 RON
din 8.014.489,81 RON estimat
11,3%
Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 908.143,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.