Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,1% sub estimat

Furnizare coloane cromatografice și cartușe de extracție

Număr anunț
SCN1050557
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
MUSO SRL (CUI 22664921)
Cod CPV
44164310-3 · Tuburi si racorduri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.802 RON
Valoare atribuită
51.849 RON 16,1% sub estimat
Data publicării
13.08.2019 10:37
Anunț de atribuire
SCNA1026504
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059017

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 61.802 RON Adjudecat: 51.849 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 COLOANE CROMATOGRAFICE 48.002 RON MUSO 39.639 RON ↓17,4%
2 CARTUȘE DE EXTRACȚIE 13.800 RON MUSO 12.210 RON ↓11,5%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MUSO SRL CUI RO 22664921

Valoare atribuită

51.849 RON

din 61.802 RON estimat 16,1%

Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 9.953 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.