Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,0% sub estimat
SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATII A ECHIPAMENTELOR DE CONTROL DE SECURITATE CU RAZE „X” TIP SMITHS HEIMANN DIN DOTAREA CNAB SI ASIGURAREA PIESELOR DE SCHIMB NECESARE FUNCTIONARII PERMANENTE A ACESTORA
- Număr anunț
- CN1016543
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.664.163,70 RON
- Valoare atribuită
- 349.820 RON 79,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2019 10:35
- Anunț de atribuire
- CAN1026585
- Termen limită
- 02.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068192
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.docx.p7s
- Conventie protectia mediu.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068192.pdf
- MODELE FORMULARE.docx.p7s
- NORME SSM.pdf.p7s
- PLCSSM.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Valoare atribuită
349.820 RON
din 1.664.163,70 RON estimat
79,0%
Adjudecat la 21,0% din estimat · economie 1.314.343,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.