Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

,,ASFALTARE STRADA TRAIAN DE LA KM 0+216 - LA KM 0+748

Număr anunț
SCN1050531
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (CUI 4365441)
Furnizor / câștigător
ALL CONSTRUCT SUD S.R.L. (CUI 26908956)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441.134,68 RON
Valoare atribuită
439.550,19 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
13.08.2019 09:38
Anunț de atribuire
SCNA1026223
Termen limită
06.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059061

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

439.550,19 RON

din 441.134,68 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.584,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.