Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,9% sub estimat

PNEURI INDUSTRIALE - SE Rovinari

Număr anunț
SCN1050515
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.214 RON
Valoare atribuită
11.534,60 RON 18,9% sub estimat
Data publicării
13.08.2019 08:53
Anunț de atribuire
SCNA1023913
Termen limită
29.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058965

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161

Valoare atribuită

11.534,60 RON

din 14.214 RON estimat 18,9%

Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 2.679,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.