Atribuită
Anunț de participare
,,REPARAȚII CAPITALE (RK) SALA SPORT ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 SLOBOZIA, JUDEȚUL IALOMIȚA″ contract servicii - proiectare, RELUARE
- Număr anunț
- SCN1050761
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 (CUI 13533110)
- Furnizor / câștigător
- PROCIVIL SRL (CUI 8965473)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.271 RON
- Valoare atribuită
- 25.271 RON
- Data publicării
- 14.08.2019 17:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1025004
- Termen limită
- 30.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059073
Documente
Documentația de atribuire
- 10.Expertiza tehnica-semnat.pdf.p7s
- 11.Studiu Geotehnic-semnat.pdf.p7s
- 12.Raport audit energetic-semnat.pdf.p7s
- 2.formulare fișă date proiectare_sală-semnat.doc.p7s
- 3.model contract proiectare_sală-semnat.docx.p7s
- 4.Caiet sarcini al achiz-semnat.pdf.p7s
- 5.DALI RK SALA -semnat.pdf.p7s
- 6.parte desenata-semnat.pdf.p7s
- 7.Lista utilaje si dotari-semnat.pdf.p7s
- 8.Fise tehnice-semnat.pdf.p7s
- 9.C.U.,Av.Mediu,Acord Urban-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059073.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROCIVIL SRL CUI RO 8965473
Valoare atribuită
25.271 RON
din 25.271 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro