Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru furnizare antibacterieni pentru uz sistemic -(17 loturi)

Număr anunț
SCN1050756
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309.094 RON
Data publicării
14.08.2019 16:47
Anunț de atribuire
SCNA1033609
Termen limită
27.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059361

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (17)

Estimat: 309.094 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ampicillinum 1g pulb.inj. 66.720 RON MEDIPLUS EXIM SRL
2 Ampicillinum 250mg pulb.inj. 4.650 RON
3 Ampicillinum 500mg pulb.inj. 3.320 RON SC PHARMA SA
4 Amikacinum 500mg sol.inj. 1.068 RON
5 Cefazolinum pulb.pt.sol.inj. 6.738 RON COMPANIA NATIONALA UNIFARM
6 Cefotaximum 1g pulb.inj. 84.160 RON
7 Ceftazidinum 1g pulb.Pt..sol.inj. 16.600 RON ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL
8 Cefixinum 200mg 10.640 RON
9 Levofloxacinum 500mg 5.000 RON
10 Norfloxacinum 400mg 3.420 RON
11 Benzylpenicillinum Na 400000 UI pulb.inj. 9.280 RON
12 Benzylpenicillinum Na 1000000 UI pulb.inj. 69.200 RON
13 Sulfamethoxazolum 400mg+80 2.040 RON EUROPHARM HOLDING S.A.
14 Ciprofloxacinum 500mg 2.600 RON FELSIN FARM S.R.L.
15 Cefuroximum 125mg plb.susp. 1.560 RON Anulat
16 Piperacillin Tazobactam -combinatii pulb.inj. 2g./0,25g 8.070 RON
17 Piperacillin Tazobactam -comb. pulb.inj. 4g/0,5 g 14.028 RON FRESENIUS KABI ROMANIA SRL

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FELSIN FARM SRL CUI RO 3024756
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.