Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat

Proiectare și execuție lucrări pentru realizarea obiectivului ”EXTINDEREA REȚELEI DE APĂ POTABILĂ, ÎNFIINȚAREA SISTEMULUI DE APĂ UZATĂ ÎN COMUNA LUNCA DE SUS”

Număr anunț
SCN1050754
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA DE SUS (CUI 4246220)
Furnizor / câștigător
TERMOLANG SRL (CUI 12915163)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.824.071 RON
Valoare atribuită
17.970.000 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
14.08.2019 16:42
Anunț de atribuire
SCNA1031604
Termen limită
30.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059285

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TERMOLANG SRL CUI RO 12915163
Asociați 2
HIDROTRAN SRL CUI RO 15256962
TOTAL PROIECT SRL CUI RO 6369423
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
PECTA SRL CUI RO18485731
Terți susținători 2
RONO AQUA SRL CUI RO 17073600
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
CONEXTRUST SA CUI RO 947730
Asociați 1
CONALID SRL CUI RO 10844872
Terți susținători 1
CONEST SA CUI RO 1959695

Valoare atribuită

17.970.000 RON

din 18.824.071 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 854.071 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.