Anulată Anunț de participare

Achizitia a 2 loturi echipamente IT: i). Lot 1 :Calculatoare portabile – implementare – 4 buc.; Cod principal CPV: 30141200-1: Calculatoare de birou (Rev.2); ii). Lot 2: Calculatoare portabile – management - 2 buc

Număr anunț
CN1016565
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARI ECONOMICE "COSTIN C. KIRITESCU (INCE) AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4192634)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.825,02 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
05.11.2019 01:39
Anunț de atribuire
CAN1025962
Termen limită
03.12.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 213-521906
Documentație de atribuire
DF1068343

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 42.825,02 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 :Calculatoare portabile – implementare – 4 buc 33.962,86 RON Anulat
2 Calculatoare portabile – management - 2 buc 8.862,16 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.