Atribuită
Anunț de participare
CONTRACT FURNIZARE SISTEM DE BIOLOGIE MOLECULARA CU PANELURI MULTIPLEX
- Număr anunț
- SCN1050700
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- BRAINS M & A CONSULTING SRL (CUI 34353490)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384.537,81 RON
- Valoare atribuită
- 384.537,81 RON
- Data publicării
- 14.08.2019 09:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1024221
- Termen limită
- 02.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059156
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRAINS M & A CONSULTING SRL CUI 34353490
Subcontractanți 1
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
384.537,81 RON
din 384.537,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro