Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 99,8% sub estimat

acord cadru furnizare de produse materiale sanitare pn dializa

Număr anunț
CN1016571
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
Cod CPV
33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.099.790 RON
Valoare atribuită
2.127,60 RON 99,8% sub estimat
Data publicării
05.11.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1028492
Termen limită
05.12.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 213-521954
Documentație de atribuire
DF1068305

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (14)

Adjudecat: 2.127,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cateter permanent dublu lumen 27 cm TRANSMEDIC IMPEX,DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L.
2 Cateter temporar dublu lumen 16 cm
3 Set cateter de lunga durata drept 42cm/14.5-15.5Fr,pentru hemo… DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L,RAMIDO STAFF S.R.L.
4 Fistuline arteriale cu calibru 16 G,Fistuline venoase cu calibr… Anulat
5 Concentrat acid pentru hemodializa K 2.0 mmol/L,Concentrat aci… Anulat
6 Linii pompa simpla compatibilitate cu aparatele tip Fresenius DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. 2 contracte 2.000 RON
DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L. · contract nr.1697 / Data 29.01.2020 · 29.01.2020 2.000 RON
TRANSMEDIC IMPEX,DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L · contract nr. 1436/ Data 27.01.2020 · 27.01.2020
7 Solutie dezinfectanta pentru aparate de hemodializa DIRECT PHARMA LOGISTICS S.R.L
8 Seringi unica folosinta 10 ml ROVAL MED,CO&CO Consumer 2002 S.R.L.
9 Seringa hipodermica sterila cu ac de u.u., de 5 ml CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 127,60 RON
10 Seringi unica folosinta 2 ml
11 Seringa hipodermica sterila pt insulina de 1 ml cu ac triplu a…
12 Dezinfectant monitoare de dializa Anulat
13 Dezinfectant-dedurizare aparate de dializa Anulat
14 Dezinfectant pentru aparate de hemodializa

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROVAL MED SRL CUI RO 14277070
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.127,60 RON

din 1.099.790 RON estimat 99,8%

Adjudecat la 0,2% din estimat · economie 1.097.662,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.