Atribuită Anunț de participare

SAPUN DE TOALETA

Număr anunț
SCN1050671
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
TURKROM SA (CUI 6572370)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166.958,40 RON
Valoare atribuită
166.958,40 RON
Data publicării
14.08.2019 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1024387
Termen limită
04.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058914

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TURKROM SA CUI RO6572370

Valoare atribuită

166.958,40 RON

din 166.958,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.