Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,3% sub estimat
Servicii de reparare si intretinere a echipamentului de securitate la efractie, control acces si supraveghere video
- Număr anunț
- SCN1050776
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- MICROCIP ELECTRONICS SRL (CUI 20416598)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 99.990 RON 33,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.08.2019 07:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1028828
- Termen limită
- 05.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059313
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarc nr.54-service.pdf.p7s
- Contract - service.docx.p7s
- FisaDate_DF1059313.pdf
- Formulare - service.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MICROCIP ELECTRONICS SRL CUI RO 20416598
Asociați 1
MICROCIP SECURITY SERV SRL CUI RO 29472117
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ICCO-SYSTEMS SRL CUI RO4522937
Valoare atribuită
99.990 RON
din 150.000 RON estimat
33,3%
Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 50.010 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.