Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
„Achiziție buldoexcavator și accesorii pentru dotarea Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență al comunei Slobozia Ciorăști, jud. Vrancea”
- Număr anunț
- SCN1050870
- Autoritate contractantă
- COMUNA SLOBOZIA CIORASTI (CUI 4297843)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432.774,65 RON
- Valoare atribuită
- 432.250 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2019 20:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1025763
- Termen limită
- 30.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054929
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - formular cadru V.4.pdf.p7s
- CONTRACTPDF.pdf.p7s
- FisaDate_DF1054929.pdf
- FORMULARE-converted.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
432.250 RON
din 432.774,65 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 524,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.