Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,8% sub estimat
Servicii de expertiza tehnica
- Număr anunț
- SCN1050854
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- Maslaev Consulting SRL (CUI 16159232)
- Cod CPV
- 79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.100 RON
- Valoare atribuită
- 119.000 RON 52,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2019 14:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1028018
- Termen limită
- 30.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059210
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Maslaev Consulting SRL CUI RO16159232
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DAT CONSTRUCTIVE SRL CUI RO 33312688
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PHOTOVOLTAIC SYSTEMS SRL CUI RO27820193
Valoare atribuită
119.000 RON
din 252.100 RON estimat
52,8%
Adjudecat la 47,2% din estimat · economie 133.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.