Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Executie Retea canalizare pluviala intre strada Paltinului si canalul CCIII pe strada 23 August

Număr anunț
SCN1050845
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
4 (CUI 13906)
Cod CPV
45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.396.320,46 RON
Valoare atribuită
1.394.101,34 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
19.08.2019 13:24
Anunț de atribuire
SCNA1027806
Termen limită
09.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059322

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.394.101,34 RON

din 1.396.320,46 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.219,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.