Atribuită
Anunț de participare
Echipament periferic de stocare date (HDD-hard disk extern)
- Număr anunț
- CN1016669
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.700 RON
- Valoare atribuită
- 6.700 RON
- Data publicării
- 05.11.2019 11:40
- Anunț de atribuire
- CAN1030494
- Termen limită
- 06.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068174
Documente
Documentația de atribuire
- CS Echipament periferic de stocare date.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT PRODUSE Echipament.docx.p7s
- FisaDate_DF1068174.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Instruciuni Echipament.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 6.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot nr.1 - HDD extern 4TB fara alimentare externa | — | ENERGOTECH S.A. | 4.760 RON |
| 2 | Lot nr.2 - HDD extern 4TB cu alimentare externa | — | ENERGOTECH S.A. | 1.940 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Valoare atribuită
6.700 RON
din 6.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro