Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,3% sub estimat
Servicii de consultanță pentru managementul execuției proiectului MUNICIPIUL VERDE – MOBILITATE URBANA DURABILA IN VATRA DORNEI în cadrul POR 2014-2020
- Număr anunț
- SCN1050826
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- REGIONAL CONSULTING SRL (CUI 14273957)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 464.800 RON
- Valoare atribuită
- 398.300 RON 14,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2019 10:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1024285
- Termen limită
- 30.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058891
Documente
Documentația de atribuire
- 02.Anexa 1 - Detalierea acordarii punctajului.pdf.p7s
- 04.Modele de formulare.doc.p7s
- 05.Model de contract.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058891.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REGIONAL CONSULTING SRL CUI RO 14273957
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
F.I.P. CONSULTING SRL CUI RO 18423208
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EMBRYO PROJECTS SRL CUI RO 30291009
Valoare atribuită
398.300 RON
din 464.800 RON estimat
14,3%
Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 66.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.