Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului privind proiectul "Reabilitarea/modernizarea/dotarea unitatilor de invatamant anteprescolar si prescolar (crese si gradinite) din Municipiul Hunedoara, Gradinita cu Program Prelungit NR 1"
- Număr anunț
- SCN1050797
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- KES BUSINESS S.R.L. (CUI 34697191)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.886 RON
- Valoare atribuită
- 61.000 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2019 08:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1024311
- Termen limită
- 12.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059357
Documente
Documentația de atribuire
- 12_Deviz general_PP1_S-semnat.pdf.p7s
- 13_Model - Lista de echipamente, Gradinita PP1_S-semnat.pdf.p7s
- 14_Nota Standard cost_PP1_S-semnat.pdf.p7s
- 18_Aviz MEN PP1_S-semnat.pdf.p7s
- 2_Model Formulare_PP1-semnat.pdf.p7s
- 3_Model contract PT_PP1_55833-semnat.pdf.p7s
- 4_CS_PT_PP1_55742-semnat.pdf.p7s
- 7.1a_Audit energetic_partea desenata_PP1_S-semnat.pdf.p7s
- 7.1_Audit energetic_partea scrisa_PP1_S-semnat.pdf.p7s
- 7.2_Expertiza tehnica Gradinita PP1_S-semnat.pdf.p7s
- 8_Certificat de urbanism_PP1_S-semnat.pdf.p7s
- 9_Decizia etapei de incadrare Mediu_S-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059357.pdf
- RETF1_2.b_Memoriu rezistenta_PP1-semnat.pdf.p7s
- RPREC1_15_Incheiere+Extras CF_PP 1-semnat.pdf.p7s
- RPREC1_8_HCL_DALI_PP1_S-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KES BUSINESS S.R.L. CUI 34697191
Valoare atribuită
61.000 RON
din 61.886 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 886 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.