Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
COVOR BITUMINOS PE DJ703A TRONSON CUPRINS INTRE KM 7+900-18+950, L=11,05 KM, COM. COCU, JUD. ARGEȘ: servicii de proiectare fazele Proiect Tehnic și Detalii de Execuție (PT+DE+CS), Asistență Tehnică din partea proiectantului și Execuție lucrări
- Număr anunț
- SCN1050792
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI RO27648587)
- Furnizor / câștigător
- VAS CONSTRUCT EXCLUSIV SRL (CUI 32341928)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.526.117,31 RON
- Valoare atribuită
- 15.150.761,20 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2019 08:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1026439
- Termen limită
- 10.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059352
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini - parte scrisa.pdf.p7s
- DALI DJ703A.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059352.pdf
- Sectiunea_2_Expertiza Tehnica DJ703A.pdf.p7s
- Sectiunea_2_Studiu Geotehnic DJ703A.pdf.p7s
- Sectiunea_2_Studiu Topografic DJ703A.pdf.p7s
- Sectiunea_3_Formulare.pdf.p7s
- Sectiunea_4_Contract proiectare si executie DJ703A.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
VAS CONSTRUCT EXCLUSIV SRL CUI RO 32341928
Terți susținători 1
RIA DESIGN CONSULTING SRL CUI 24541003
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
G&M ROAD BUILDING ENGINEERING SRL CUI 30597041
Asociați 1
BUILDING DESIGN 2000 TOP SRL CUI 17961128
Valoare atribuită
15.150.761,20 RON
din 15.526.117,31 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 375.356,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.