Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Proiectare și execuție lucrări pentru „ Reabilitarea ,modernizarea si dotarea Caminului Cultural Izbiceni”

Număr anunț
SCN1051043
Autoritate contractantă
COMUNA IZBICENI (CUI 5139868)
Furnizor / câștigător
CONSPRODCOM SRL (CUI 8603538)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.507.066,67 RON
Valoare atribuită
1.476.972,12 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
20.08.2019 23:52
Anunț de atribuire
SCNA1028272
Termen limită
13.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059777

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONSPRODCOM SRL CUI RO 8603538
Asociați 1

Valoare atribuită

1.476.972,12 RON

din 1.507.066,67 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 30.094,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.