Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE, TRANSPORT, MONTARE, PUNERE ÎN FUNCȚIUNE, INSTRUIRE ȘI SERVICE ÎN GARANȚIE ECOGRAF MULTIDISCIPLINAR STAȚIONAR DE ÎNALTĂ PERFORMANȚĂ DEDICAT EXAMINĂRILOR ABDOMINALE, VASCULARE, OBSTETRICE, NEONATALE, PEDIATRICE, UROLOGICE, CARDIACE ȘI PĂRȚI MOI_L.2.2019
- Număr anunț
- CN1014383
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 638.655,46 RON
- Valoare atribuită
- 638.655,46 RON
- Data publicării
- 20.08.2019 16:40
- Anunț de atribuire
- CAN1030116
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059759
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Instructiuni ofertanti_ECOGRAF.docx.p7s
- 3. Caiet Sarcini_Ecograf.docx.p7s
- 4. Clauze contract_ECOGRAF.docx.p7s
- 5. Formulare_ECOGRAF.docx.p7s
- FisaDate_DF1059759.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
638.655,46 RON
din 638.655,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro