Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,8% sub estimat
Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de întreţinere pentru autoturismele si autoutilitarele ( autovehicule) din dotarea Direcţiei Silvice Mureş
- Număr anunț
- CN1016698
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- HAGVEL AUTO SERVICE SRL (CUI 6565101)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392.000 RON
- Valoare atribuită
- 337.800 RON 13,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2019 15:56
- Anunț de atribuire
- CAN1028010
- Termen limită
- 10.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068830
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini rep auto.pdf.p7s
- Contract_service_auto.versiune_.docx.p7s
- FisaDate_DF1068830.pdf
- FORMULARE 2019-semnat.doc.p7s
- Instructiuni catre ofertanti rep Auto.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 392.000 RON Adjudecat: 337.800 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de î… | 184.240 RON | HAGVEL AUTO SERVICE S.R.L. | 158.766 RON ↓13,8% |
| 2 | Furnizare piese de schimb, montare, repararea si service de î… | 207.760 RON | HAGVEL AUTO SERVICE S.R.L. | 179.034 RON ↓13,8% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HAGVEL AUTO SERVICE SRL CUI RO 6565101
Valoare atribuită
337.800 RON
din 392.000 RON estimat
13,8%
Adjudecat la 86,2% din estimat · economie 54.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.