Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat

Convertizoare de frecventa 20 kW si 40 kW

Număr anunț
SCN1050962
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
31121110-4 · Convertizoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.000 RON
Valoare atribuită
35.778 RON 5,8% sub estimat
Data publicării
20.08.2019 11:20
Anunț de atribuire
SCNA1027809
Termen limită
03.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059340

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MANRO SRL CUI RO 12280079

Valoare atribuită

35.778 RON

din 38.000 RON estimat 5,8%

Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 2.222 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.