Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat
Pompă de beton cu piston
- Număr anunț
- SCN1050956
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- GENCO 93 SA (CUI 4899350)
- Cod CPV
- 42122190-8 · Pompe de beton (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.200 RON
- Valoare atribuită
- 237.200 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2019 10:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1025560
- Termen limită
- 04.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059459
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.pdf.p7s
- CS - Pompa de beton.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059459.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENCO 93 SA CUI RO 4899350
Valoare atribuită
237.200 RON
din 247.200 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 10.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.