Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

“Reabilitare infrastructura in comuna Jijila, judetul Tulcea“

Număr anunț
SCN1050936
Autoritate contractantă
COMUNA JIJILA (CUI 4508690)
Furnizor / câștigător
ARCOSIM SRL (CUI 15303134)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440.000 RON
Valoare atribuită
437.837,23 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
20.08.2019 09:57
Anunț de atribuire
SCNA1027096
Termen limită
06.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058848

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARCOSIM SRL CUI RO 15303134

Valoare atribuită

437.837,23 RON

din 440.000 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.162,77 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.