Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 93,9% sub estimat
ACORD CADRU PACHET DETERGENTI
- Număr anunț
- SCN1050933
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 603.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.697,30 RON 93,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2019 09:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1026455
- Termen limită
- 30.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059548
Documente
Documentația de atribuire
- 3 FORMULARE.doc.p7s
- 4 Clauze contractuale_3 op ec.doc.p7s
- Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059548.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL CUI RO 32521457
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODECOM S.R.L. CUI RO1435534
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Valoare atribuită
36.697,30 RON
din 603.000 RON estimat
93,9%
Adjudecat la 6,1% din estimat · economie 566.302,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.