Anulată Anunț de participare

Contract furnizare echipament protectie Politie Rutiera

Număr anunț
SCN1050927
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.387 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
20.08.2019 09:38
Anunț de atribuire
SCNA1022796
Termen limită
05.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059255

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 109.387 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sepcuta alba cu trei coafe 17.471 RON Anulat
2 ,,Bluza vara politie rutiera" 34.109 RON Anulat
3 Scurtă iarnă poliție rutieră 49.824 RON Anulat
4 Lotul 4 Vesta(ham) cu elemente reflectorizante 7.983 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.