Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

furnizare „Stații de radio-comunicații mobile de tip TETRA (echipare auto); stații de radio-comunicații portabile tip TETRA; stație de radio-comunicație fixă de tip TETRA (dispecerat); consolă de urmărire stații TETRA – platformă sofware monitorizare locație GPS terminale prin tehnologia TETRA; terminal portabil TETRA+GSM/LTE”

Număr anunț
SCN1050916
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
RADIOCOM BIHOR SRL (CUI 25191453)
Cod CPV
32344230-7 · Statii radio (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255.462,19 RON
Valoare atribuită
253.777,75 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
20.08.2019 09:13
Anunț de atribuire
SCNA1025647
Termen limită
02.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059442

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADIOCOM BIHOR SRL CUI RO25191453

Valoare atribuită

253.777,75 RON

din 255.462,19 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1.684,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.