Atribuită
Anunț de participare
Vidanjarea apelor uzate din incinta P.R.A.T.S. Cornisa
- Număr anunț
- SCN1050901
- Autoritate contractantă
- Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
- Furnizor / câștigător
- PAVRA COM SRL (CUI 6021177)
- Cod CPV
- 90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.440 RON
- Valoare atribuită
- 109.440 RON
- Data publicării
- 20.08.2019 08:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1023172
- Termen limită
- 27.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059559
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Vidanjarea apelor uzate din incinta P.R.A.T.S. Cornisa.pdf.p7s
- Clauze contractuale + Formulare.pdf.p7s
- Declaratie persoane cu functii de decizie - august 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059559.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAVRA COM SRL CUI RO 6021177
Valoare atribuită
109.440 RON
din 109.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro