Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparatie VIDEOCOLEDOCOFIBROSCOP
- Număr anunț
- SCN1050890
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 50420000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si chirurgical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.460 RON
- Valoare atribuită
- 19.460 RON
- Data publicării
- 20.08.2019 08:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1023292
- Termen limită
- 02.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059441
Documente
Documentația de atribuire
- 6. Formulare procedura simplificata servicii.doc
- Caiet de sarcini-semnat.pdf
- Clauze contractuale SERVICII.doc
- FisaDate_DF1059441.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
19.460 RON
din 19.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro