Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii pentru transport personal in statia Gutinas
- Număr anunț
- CN1014331
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- SEMNAL TRANS SRL (CUI 15914065)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.872 RON
- Valoare atribuită
- 46.784 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2019 08:03
- Anunț de atribuire
- CAN1023138
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059566
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_de_sarcini_DA6454_STBC.pdf.p7s
- Contract_DA6454_STBC.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059566.pdf
- Formulare_DA6454_STBC.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SEMNAL TRANS SRL CUI RO15914065
Valoare atribuită
46.784 RON
din 46.872 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.