Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

ACHIZIŢIE DE UTILAJE

Număr anunț
SCN1050880
Autoritate contractantă
COMUNA TARCAIA (CUI 4784164)
Furnizor / câștigător
TRUCKS CARGO S.R.L. (CUI 23047550)
Cod CPV
43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535.201,09 RON
Valoare atribuită
527.760 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
20.08.2019 07:14
Anunț de atribuire
SCNA1026676
Termen limită
02.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059404

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRUCKS CARGO S.R.L. CUI RO 23047550
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PIROTRANS SRL CUI 37582030

Valoare atribuită

527.760 RON

din 535.201,09 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 7.441,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.