- Număr anunț
- CN1014272
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.764.735 RON
- Valoare atribuită
- 8.177.770,46 RON
- Data publicării
- 20.08.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1023847
- Termen limită
- 30.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 159-392223
- Documentație de atribuire
- DF1059304
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059304.pdf
- Formulare diverse-semnat.docx.p7s
- Formular propunere financiara --semnat.xlsx.p7s
- Formular Propunere tehnica -semnat.docx.p7s
- Formularul de oferta -semnat.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti-semnat.docx.p7s
- Model, ACORD_CADRU_furnizare gaze 2019-semnat.doc.p7s
- Model contract subsecv furnizare gaze naturale 2019-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Valoare atribuită
8.177.770,46 RON
din 7.764.735 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro