Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
MODERNIZARE DRUM DE LEGĂTURĂ NECLASIFICAT CIMITIR ROMANO-CATOLIC-SAT PRELUCA, COMUNA GĂLĂUȚAS, JUDEȚUL HARGHITA
- Număr anunț
- SCN1051128
- Autoritate contractantă
- COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
- Furnizor / câștigător
- HAMERLEMN 2004 SRL (CUI 16632410)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.682.891,94 RON
- Valoare atribuită
- 4.678.659,07 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.08.2019 22:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1025178
- Termen limită
- 11.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059824
Documente
Documentația de atribuire
- AC-Modernizare drum de legatura-Galautas.pdf.p7s
- F6 - Graficul de realizare a investiitiei.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059824.pdf
- Formulare inl. model contract-Galautas.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI pt. ofertanti - Modernizare dum de legatura - Galautas_v1.2.docx.p7s
- PTDE-Listele cu cantitatile de lucrari-Drum leg.-Galautas.pdf.p7s
- PTDE-Piese desenate-Vol. 1.pdf.p7s
- PTDE-Piese desenate-Vol. 2.pdf.p7s
- PTDE-Piese desenate-Vol. 3.pdf.p7s
- PTDE-Piese scrise-Vol. 1.pdf.p7s
- PTDE-Piese scrise-Vol. 2.pdf.p7s
- PTDE-Piese scrise-Vol. 3.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HAMERLEMN 2004 SRL CUI RO 16632410
Valoare atribuită
4.678.659,07 RON
din 4.682.891,94 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 4.232,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.