Atribuită Anunț de participare

Modernizare drum judetean DJ 546, Daneasa (intersectie DN6) – Slatina (intersectie DN65) - Verguleasa (intersectie DN67B),Cod SMIS 118016

Număr anunț
CN1016727
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
Furnizor / câștigător
PANADRIA SRL (CUI 15926477)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93.960.789 RON
Valoare atribuită
98.830.448,18 RON
Data publicării
09.11.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1032055
Termen limită
16.12.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 217-531719
Documentație de atribuire
DF1068016

Documente

Documentația de atribuire
DUAE
Control ex-ante

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
PANADRIA SRL CUI RO15926477
Asociați 2
Terți susținători 1
R.C.M. COSTRUZIONI CUI 01808910655

Valoare atribuită

98.830.448,18 RON

din 93.960.789 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.