Atribuită Anunț de participare

MATERIALE NECESARE LA REALIZAREA MARCAJELOR RUTIERE - vopsea pentru marcaj rutier, microbile/perle pentru marcaj rutier şi diluanturi pentru mașina de marcaj rutier

Număr anunț
SCN1051054
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
SWARCO VICAS S.R.L. (CUI 916670)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546.557 RON
Valoare atribuită
567.537,85 RON
Data publicării
21.08.2019 08:27
Anunț de atribuire
SCNA1024668
Termen limită
02.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059715

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

567.537,85 RON

din 546.557 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.