Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 59,0% sub estimat
Furnizare aparatura medicala pentru dermatologie si oftalmologie
- Număr anunț
- CN1016773
- Autoritate contractantă
- UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
- Furnizor / câștigător
- CARL ZEISS INSTRUMENTS SRL (CUI 6970643)
- Cod CPV
- 33128000-3 · Laser medical, diferit de cel chirurgical (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 889.200 RON
- Valoare atribuită
- 365.000 RON 59,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1039699
- Termen limită
- 20.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 218-534340
- Documentație de atribuire
- DF1069085
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la caietul de sarcini-semnat.docx.p7s
- Caiet sarcini-semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1069085.pdf
- Modele formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Control ex-ante
Loturi (2)
Estimat: 889.200 RON Adjudecat: 365.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laser dermatologic | 524.200 RON | Anulat | — |
| 2 | Retino tomograf | 365.000 RON | Carl Zeiss Instruments | 365.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARL ZEISS INSTRUMENTS SRL CUI RO 6970643
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SEE.TRY.BUY. COMPANY SRL CUI RO 17935137
Valoare atribuită
365.000 RON
din 889.200 RON estimat
59,0%
Adjudecat la 41,0% din estimat · economie 524.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.