Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat

Furnizare: ,,Sistem de automatizare a sistemului de regulatoare de debit cu acționare electrică respectiv mecanică - stand încercări ‘’

Număr anunț
SCN1051205
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
Furnizor / câștigător
EUROELECTRIC SRL (CUI 15193562)
Cod CPV
42961000-0 · Sisteme de comanda si control (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202.100 RON
Valoare atribuită
181.485,80 RON 10,2% sub estimat
Data publicării
22.08.2019 13:37
Anunț de atribuire
SCNA1024576
Termen limită
05.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059898

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROELECTRIC SRL CUI RO 15193562

Valoare atribuită

181.485,80 RON

din 202.100 RON estimat 10,2%

Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 20.614,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.